Služby

Organizujeme školenia, poskytujeme poradenstvo a konzultácie. Osobne cez ssieť komunitných konzultantov, mailom a telefonicky. Tento zoznam je však len zlomkom našej skutočnej pôsobnosti. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní, akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame. Pre viac informácií nás navštívte osobne alebo nás kontaktujte na vyššie uvedenom telefóne.


 

Poradenstvo

Zverte sa nám s akoukoľvek otázkou v oblasti sociálnej inklúzie. Poradentsvo je veľmi dôležité nielen pre laikov. Neváhajte nás teda navštíviť s Vašim proglémom, alebo problémom komunity v ktorej žijete. Náš zaškolený a plne profesionálny komunitný konzultant Vám na všetky otázky ochotne odpovie a veľmi ocení Váš záujem o našu činnosť.

Dobrovoľníctvo

Máte chuť pomáhať? Staňte sa jedným z našich dobrovoľníkov. Pomáhať môžete vo viacerých formách, hľadáme dobrovoľníkov pre vykonávanie bežných prác a logistiku spojenú s chodom organizácie. Ak ste časovo zaneprázdnení, a i napriek tomu chcete pomáhať našej organizácii, môžete nás podporiť finančnou hotovosťou, ktorej výška je len na Vašom zvážení.